Автомобіль швидкої медичної допомоги Тернівській міській лікарні.
09.01.2026
Ротарі клуб «Дніпро Сіті» продовжує активно допомагати громадам та медичним закладам України.
Завдяки підтримці та сприянню Благодійного фонду «Синьо-жовтий хрест» (місто Кельн) було передано автомобіль швидкої медичної допомоги Тернівській міській лікарні.
Ця передача є особливо знаковою, адже саме цей автомобіль став 500-ю машиною швидкої допомоги, яку фонд передав Україні з початку повномасштабної війни.
Висловлюємо щиру подяку нашим міжнародним партнерам за постійну підтримку, солідарність та неоціненний внесок у збереження життя та здоров’я українців. Разом ми робимо важливу справу та наближаємо перемогу




