Меморандум про співпрацю з Дніпропетровською обласною радою

13.01.2026
На початку року наш клуб зробив важливий крок уперед — підписав Меморандум про співпрацю з Дніпропетровською обласною радою.
🤝 Це партнерство відкриває нові можливості для служіння громаді, реалізації спільних проєктів та посилення підтримки тих, хто її потребує найбільше.
Ми зміцнюємо взаємодію з владою, щоб працювати ще ефективніше — разом створювати рішення, що наближають світло, розвиток і безпеку в наш регіон і в нашу Країну.