Меморандум про співпрацю з Дніпропетровською обласною радою
13.01.2026
На початку року наш клуб зробив важливий крок уперед — підписав Меморандум про співпрацю з Дніпропетровською обласною радою.
Ми зміцнюємо взаємодію з владою, щоб працювати ще ефективніше — разом створювати рішення, що наближають світло, розвиток і безпеку в наш регіон і в нашу Країну.
